Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Październik 22 2016 10:57:04
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 16. 10. 2016 XXIX Niedziela zwykła.

1. Dzisiejsza niedziela jest XXIX niedzielą zwykłą w ciągu roku. Obchodzimy dzisiaj kolejną rocznicę wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Z tego tytułu ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone do dyspozycji Stolicy Apostolskiej jako tzw. "Świętopietrze".

2. Są już wyłożone karty wypominkowe. Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł wybrać sobie dzień modlitwy za swoich bliskich zmarłych i co ważne będzie mógł uczestniczyć w tej modlitwie. Prosimy tylko o szczególną staranność i przejrzystość w wypisywaniu imion i nazwisk naszych zmarłych tak abyśmy mogli je bez pomyłki odczytać. Imię kobiece, które ma odpowiednik męski prosimy kończyć literą "ę" tak odróżnimy kobietę od mężczyzny. Prosimy, aby wypominki składać w zakrystii.

3. W dniach 21 - 25 października w naszej parafii odbędzie się kolejna zbiórka makulatury, którą organizuje Akademia Młodzieżowa z Lublina. Przypominamy, że dochód ze sprzedaży makulatury jest przekazywany na wsparcie uczącej się zdolnej młodzieży. Kontener zostanie podstawiony w piątek 21 października ok. godz. 8.00 a zabrany we wtorek 25 października ok. godz. 11.00. Prosimy o przynoszenie makulatury, tylko w tym czasie, kiedy jest podstawiony kontener i wrzucanie jej bezpośrednio do niego. Nie zostawiamy makulatury poza kontenerem na placu kościelnym.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii, ostatnio wpłynęły następujące: 1 bezimienna, Lucyna Bukowska, KR pw.: Św. Józefa Oblubieńca NMP i MB Księżomierskiej.

5. W dniu dzisiejszym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przeznaczoną na potrzeby naszej Parafii. Następne ofiary będą zbierane: 06 i 20 listopada.

6. Za tydzień w niedzielę o godz.10.00 Ks. Dziekan Dekanatu Kraśnik odprawi Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i poświęci nowy sztandar Solidarności Kraśnickiej. Zapraszamy na te uroczystości.

7. Zachęcamy do czytania prasy: w Niedzieli: polecamy tekst pt.: "Cuda za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki", znajdziemy w nim świadectwa duchowych przemian, które dokonywały się za wstawiennictwem Ks. Jerzego. Polecamy również w niedzieli wywiad z moderatorem "Żywego Różańca" w Krakowie pt.: "Ratunek dla świata," jest tu odpowiedź na pytanie jakie znaczenie dla osoby, rodziny, parafii i świata ma modlitwa we wspólnocie Żywego Różańca w naszych Kółkach Różańcowych. W Gościu Niedzielnym: polecamy niesamowite świadectwo Josephiny Dalmoro pt.: "Wyszłam z dna piekła," przez dwa lata do kaplicy w sierocińcu chodziła by bluźnić Jezusowi, myślałam, mówi o sobie, że Jezus jest odpowiedzialny za wszystkie nieszczęścia w moim życiu. Za to, że byłam sama, bita i psychicznie dręczona. Dzisiaj opowiada jak doświadczyła Bożego Miłosierdzia, które zmieniło Jej życie. Zapraszamy do zakupu i lektury.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

9. Intencje, rocznice śmierci i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?