Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Sierpień 25 2016 13:35:55
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 07.08.16. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XIX niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest to pierwsza niedziela miesiąca sierpnia, zapraszamy na zmianę tajemnic Żywego Różańca na 16.15 i Różaniec o godz. 16.30.

2. Matka Generalna Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej w ramach zmian personalnych przeniosła na inne placówki Siostry dotychczas pracujące w naszej parafii, wyrażamy wdzięczność siostrom za pracę i posługę wśród nas. Do nas przychodzą trzy nowe Siostry S. Imelda Moskowicz, jako przełożona wspólnoty i zakrystianka, S. Zenobia Stręciwilk jako katechetka i S. Amadea Goliszewska jako kancelistka. Witamy nowe siostry w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy owocnej pracy i wielu łask bożych w posłudze na nowej placówce.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, do puszki i indywidualnie w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła: 1 bezimienna, Henryka i Bogdan Ostrowscy, Janina Duda, Janina Bończoszek, KR pw.: MB Dobrej Rady i MB Matki Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Możemy w dniu dzisiejszym złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby prac już wykonanych przy naszym kościele. Następna puszka na ten cel będzie zbierana w tym miesiącu 21.08, za dwa tygodnie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W tym tygodniu koło czwartku zdejmiemy szalunek z wylanego podjazdu i rozpoczną się dalsze prace przy podjeździe dla wózków.

6. Za tydzień w sobotę 13.08 zapraszamy na Różaniec o godz.17.15 o 18.00 Msza św. zbiorowa, za żywych, do MB Fatimskiej i po Mszy procesja wokół kościoła. Przypominamy, że w ten sposób wpisujemy się w Wielką Nowennę Fatimską na Setną rocznicę objawień MB w Fatimie. Intencje można składać w zakrystii.

7. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Lubelską Caritas.

8. Zapraszamy do lektury prasy: w NIEDZIELI znajdziemy przesłanie Papieża Franciszka na z Jasnej Góry, warto wrócić na spokojnie do tego tekstu homilii, aby przyjąć i zrozumieć te ważne słowa, które padły w Częstochowie z ust Ojca Świętego. W GOŚCIU NIEDZIELNYM zakończone już ŚDM pokazały Kościół pełen życia i radości. Dzisiejsze specjalne wydanie Gościa Niedzielnego zawiera relacje z tego niezwykłego wydarzenia, wrażenia uczestników oraz komentarze i podsumowania tych pięknych dni. Zachęcamy do zakupu i przeczytania.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, ogłoszenia, intencje różańcowe i rocznice są wywieszone na tablicach ogłoszeń

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?