Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Październik 01 2016 14:01:44
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 28.08.16. XXII NIEDZ. ZWYKŁA

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. Jest to ostatnia niedziela miesiąca sierpnia. Kończy się czas wakacji, w tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, młodzież, dyrekcje szkół, rodziców i nauczycieli na Mszę świętą 01.09. na godz. 9.00. Będzie to uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla szkół naszej parafii.

2. Starosta Powiatu Kraśnik serdecznie zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla szkół Powiatu Kraśnickiego, które odbędzie się w naszym kościele w piątek 02.09. o godz. 9.00.

3. W tym tygodniu przypada: pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca września. Zapraszamy na nabożeństwa związane z tymi dniami. W pierwszy piątek na godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie i do spowiedzi młodzież, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Wszystkich innych, którzy obchodzą pierwsze piątki zapraszamy na spowiedź od godz. 17.30.

4. W następną niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 szczególnie pierwszoklasistów oraz wszystkie dzieci chętne, aby przyniosły do poświęcenia przybory szkolne i tornistry z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego

5. Pan Organista zaprasza na spotkanie chórzystów we czwartek po Mszy św. wieczornej. Kto by chciał jeszcze dołączyć i śpiewać w naszym chórze, prosimy o kontakt z Panem Organistą.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszki i indywidualnie w zakrystii: 3 bezimienne, KR pw.: Św. Jadwigi i Stanisława Boczek. Bóg zapłać za te ofiary. W miesiącu wrześniu będziemy zbierać ofiary do puszek przeznaczone na spłatę wykonywanych prac w następujące niedziele za tydzień 04.09 i 18.09.

7. Zapraszamy do lektury prasy: w NIEDZIELI polecamy tekst pt.: "Moja ciocia jest w niebie", jest to wspomnienie o bł. Matce Teresie z Kalkuty z okazji Jej Kanonizacji, która odbędzie się 04.09. za tydzień w niedzielę. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy wywiad z Ojcem Boshoborą pt.: "Lepsza spowiedź niż uzdrowienie," tematem rozmowy jest odnowa Kościoła i problemy Afryki. Zapraszamy do lektury.

8. Bo zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejsza niedzielę, ogłoszenia, rocznice i intencje mszalne są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?