Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Październik 26 2014 05:22:59
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 19. 10. 2014 XXIX Niedziela zwykła. Niedziela Misyjna.

1. Dzisiejsza niedziela jest XXIX niedzielą zwykłą w ciągu roku. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny, modlimy się za Misjonarzy. Ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na potrzeby misji.

2. Są wyłożone karty wypominkowe. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach będzie się rozpoczynał zawsze 45 minut przed Mszą św. wieczorową. Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł wybrać sobie dzień modlitwy za swoich bliskich zmarłych i co ważne będzie mógł uczestniczyć w tej modlitwie. Prosimy tylko o szczególną staranność i przejrzystość w wypisywaniu imion i nazwisk naszych zmarłych tak abyśmy mogli je bez pomyłki odczytać. Prosimy, aby wypominki składać w zakrystii.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii, ostatnio wpłynęły następujące: 1 bezimienna, Genowefa i Henryk Brodowscy, Irena Rokosz . W dniu dzisiejszym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przeznaczoną na potrzeby Parafii. Następne ofiary będą zbierane: 02 i 16 listopada.

4. Ze spraw gospodarczych: dokończyliśmy zasadnicze prace przy renowacji naszego ogrodzenia, pozostały tylko prace pielęgnacyjne wokół ogrodzenia wewnątrz i na zewnątrz, zasianie trawy i wyrównanie terenu. Będzie jeszcze dowieziona ziemia na ogród dla wyrównania powierzchni. Same materiały na renowację ogrodzenia kosztowały nas ponad 100 tysięcy zł. plus do zapłacenia jest jeszcze robocizna i te materiały, które braliśmy w hurtowniach Kraśnika. Dlatego liczymy, że ta wykonana praca będzie uszanowana i piękno odnowionego ogrodzenia zachowane. Następnie w tym tygodniu położyliśmy nową kostkę na ogrodzie przy kancelarii i tam umieściliśmy jeden z metalowych garaży, który stał przed kościołem, ten nowszy, tam go nie będzie widać a szkoda się go pozbywać. Trwają prace przy garażach, pokrycie, docieplenie, elektryka, zrobiliśmy również zadaszenie nad miejscem gdzie stoi śmietnik. Poprawiamy cokoły przy schodach wejściowych do kościoła, pomalujemy jeszcze zakrystię i wejście przy kancelarii. Będzie do przełożenia jeszcze część kostki przy schodach do kościoła, która opadła i jest wrażenie jakby te schody wisiały w powietrzu.

5. Zapraszamy do czytania prasy: w Niedzieli: polecamy tekst pt.: "By z tej śmierci wyrosło życie," 30 lat temu w Dzienniku Telewizyjnym podano informację o porwaniu Ks. Jerzego Popiełuszki, gdyby żył miałby dzisiaj 67 lat. Równo 30 lat temu został zamordowany przez funkcjonariuszy SB. W Gościu Niedzielnym: znajdziemy m. inn. dodatek z tekstem i "instrukcją" jak odmawiać Nowennę Pompejańską. Zapraszamy do lektury.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

7. Intencje, rocznice śmierci i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?