Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Sierpień 05 2015 10:21:42
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 02.08.15. XVIII N. ZWYKŁA

1. Przeżywamy XVIII niedzielę zwykłą w ciągu roku i pierwszą niedzielę miesiąca sierpnia, zapraszamy na zmianę Tajemnic Żywego Różańca na godz. 16.15 i o 16.30 na wspólny Różaniec.

2. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont Biskupiaka, tj: Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki w Lublinie i na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

3. W tym tygodniu we czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. będą odprawione o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00.

4. W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy piątek miesiąca sierpnia zapraszamy do spowiedzi w piątek, podczas każdej Mszy św. a po południu od godz. 17.30.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w ubiegłą niedzielę i w zakrystii w ciągu tygodnia, są nastepujące: 6 bezimiennych, KR pw.: MB Matki Kościoła i MB Księżomierskiej; oraz: Ewa i Jerzy Grabowscy, Maria i Franciszek Zawilińscy, Helena Andrzejak, Krystyna i Roman Michnal, Adam Pasztaleniec, Zenobia Wojda, Sabina Bańka, Lucjan Ziarno i Anna Kłos.

6. Ze spraw gospodarczych: kończą się prace budowlane w ołtarzu głównym, aby je doprowadzić do całkowitego końca musimy czekać na dokończenie wystroju: prac malarskich, niebiańskiej drogi, szat postaci Józefa i Maryi. W tym tygodniu będziemy jeszcze docierać gładź na ścianach ołtarza, będzie dużo kurzu, dlatego prosimy o pomoc w sprzątaniu we środę po Mszy św. wieczorowej przed Przemienieniem Pańskim by można było przygotować kościół na czwartek na śluby sobotnie i na następną niedzielę. Za tydzień w sobotę kaplica adoracji będzie nieczynna ponieważ planujemy kolejny etap prac nad przerobieniem instalacji elektrycznej.

7. W miesiącu sierpniu będziemy zbierali ofiary do puszek na spłatę prac wykonanych w kościele: 09.08 i 23.08.

8. Zachęcamy do lektury prasy: w Niedzieli: polecamy artykuł pt.: „ Zdążyć na Tabor." autor zaprasza i wprowadza nas do duchowego, głębokiego przeżycia Święta Przemienienia Pańskiego. W Gościu Niedzielnym: zachęcamy do zapoznania się z tekstem pt: „Drzewo męczenników” w Anglii mieszka i pracuje tysiące Polaków, którzy niewiele wiedzą o historii tamtejszego Kościoła katolickiego. Dzisiaj możemy się dowiedzieć o niepozornym miejscu w Londynie, gdzie śmierć poniosło wielu angielskich katolików. Ich jedyną "winą" była wierność Kościołowi katolickiemu. Zapraszamy do lektury.

9. Bóg zapłać za: posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

10. Intencje, rocznice śmierci, ogłoszenia i intencje różańcowe są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?