Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Marca 29 2023 15:08:14
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.23.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to pierwsza niedziela Męki Pańskiej. Dzisiaj zasłaniamy krzyże w kościele aby na nowo spojrzeć na Chrystusa ukrzyżowanego w Wielki Piątek, gdy zostanie odsłonięty na naszych oczach w obrzędzie Adoracji Krzyża.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii w ostatnim czasie: 2 bezimienne, Grupa AA „Józef”, Maria Ćwiek, Zenobia i Lucjan Ziarno, Genowefa Lewandowska, Renata i Ireneusz Kryńscy. 3 osoby złożyły ofiarę przez konto parafialne. Bardzo dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

3. Za tydzień w niedzielę będziemy mogli złożyć do puszki dobrowolną ofiarę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Następne ofiary będą zbierane 16 kwietnia.

4. Przypominamy, że 03.04 w poniedziałek po Niedzieli Palmowej chcemy odwiedzić naszych chorych w domach ze Spowiedzią i Komunią Św., w godz. od 14.00 do 17.00 w tym tygodniu jeszcze można zgłaszać te osoby w zakrystii.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa na każdej Mszy św. święcimy Palmy.

6. W Niedzielę Palmową zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch ważnych wydarzeniach, które będą nam towarzyszyć: o godz. 14.00 w naszym kościele odbędzie się koncert wielkopostny w hołdzie Janowi Pawłowi II w rocznicę śmierci Papieża. Wystąpi Akademicki Chór Uniwersytetu Medycznego, Zespół Instrumentalny Lubelskiej Akademii Muzyki Dawnej wraz z solistami pod dyrekcja Dominika Mielko. Drugim wydarzeniem będzie: Uroczysta Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta, w tym roku idziemy od nas do MB Bolesnej. Początek o godz. 18.00 na placu kościelnym przed naszym kościołem, prosimy o zabranie ze sobą lampionów. Jest to zarazem 18 r. śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Droga Krzyżowa w tym dniu niech będzie okazją do wspólnej modlitwy a także naszym świadectwem w obronie atakowanego Św. Papieża i wartości, które głosił.

7. U siostry w zakrystii można jeszcze składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. W zakrystii są jeszcze do kupienia Baranki Wielkanocne na stół świąteczny w cenie 10 zł.

8. Zapraszamy do lektury prasy: w NIEDZIELI polecamy 2 teksty pierwszy pt.: „Nowe ataki na wolność Kościoła” kolejną odsłoną nagonki na Kościół jest żądanie zakazu spowiedzi dzieci. Następny to: „Zamach na normalność,” celem przeciwników ochrony życia zawsze jest atak na rodzinę. W ciągu dekad powstał silny sojusz feministek, homoseksualistów oraz twórców ideologii gender. Dlaczego się połączyli? W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy próbę odpowiedzi na pytanie: Dlaczego otruto Ks. Blachnickiego?. Jest jeszcze kilka egzemplarzy albumowego wydania GOŚĆ EXTRA w cenie 14 zł. poświęconego „Znakom Męki Boga,” Relikwie Krzyża, Korony Cierniowej, Całun Turyński i chusta z Manopello mówią nam o cenie naszego zbawienia. Zapraszamy do zakupu i lektury.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, rocznice i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?