Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Grudzień 19 2014 01:31:29
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 14. 12. 2014 III Niedziela Adwentu Rekolekcje Parafialne

1. Dzisiejsza niedziela jest III Niedzielą Adwentu. Trwają nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Prowadzi je Ks. dr Marek Gątarz, Ojciec Duchowny w Seminarium, życzymy naszemu rekolekcjoniście dużo sił duchowych i fizycznych, zdrowia i mocy Ducha Św., aby głoszone z mocą Słowo Boże głęboko zapadło w serca słuchających.

2. Plan Rekolekcji jest wywieszony na tablicach ogłoszeń. Nauki dla wszystkich, dzisiaj porządek niedzielny natomiast w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00, 11.00 i 18.00 dorośli. Dla dzieci o 16.30, dla młodzieży o 19.30. Rekolekcje kończymy we wtorek 16.12. Przypominamy, że w czasie trwania rekolekcji Mszy św. o godz. 6.00, 7.00. 7.30 i 8.00 nie ma. Pierwsza Msza św. będzie odprawiana o godz . 9.00 jako Msza rekolekcyjna. !!! Natomiast Roraty w poniedziałek i wtorek będą o godz. 16.30 na Mszy dla dzieci.

3. W poniedziałek na godz. 9.00 zapraszamy osoby starsze i chore, prosimy, aby bliscy pomogli im dotrzeć do kościoła, będzie dla nich nauka, możliwość spowiedzi i sakrament namaszczenia chorych.

4. Tych chorych, którzy nie mogą przybyć do kościoła, odwiedzimy w domach we środę 17.12 w godz. od 14.00 do 17.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do wtorku 16.12

5. Spowiedź rekolekcyjna odbywa się przez cały czas trwania rekolekcji. Prosimy, aby wykorzystać obecność spowiedników i nie odkładać spowiedzi przed samymi świętami, ponieważ fizycznie nie będzie to możliwe, aby wszystkich wyspowiadać.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone w zakrystii: 2 bezimienne, Kółka Różańcowe pw.: Św. Franciszka i Św. Stanisława, Bożena i Piotr Wieczorkowie, Janina Młynek. Za tydzień będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby naszej Parafii.

7. Od 16.12 tj. od wtorku zapraszamy codziennie na Nowennę przed Bożym Narodzeniem, którą będziemy śpiewać zawsze 15 minut przed Mszą św. wieczorową

8. Przez czas trwania rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna, ważne sprawy zgłaszamy w zakrystii.

9. Przypominamy, że są jeszcze w zakrystii świece Caritas Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom. Natomiast opłatki na stół wigilijny możemy nabywać przy wejściu do kancelarii parafialnej.

10. Kto by zechciał ofiarować choinki do dekoracji świątecznej szopki i ołtarza prosimy o zgłoszenie się do siostry w zakrystii.

11. Zapraszamy do czytania prasy: W Niedzieli: znajdziemy dodatek kulinarny pt.: "Święta Bożego Narodzenia" z przepisami na świąteczny stół. W Gościu Niedzielnym: polecamy tekst pt.: "Cud nad Wisłą", świadkowie opowiadają o znalezieniu 2 - letniego Adasia, walce o życie i o sukcesie tej walki, który wpisał się do annałów światowej medycyny. Opowiadają Michał Godyń policjant, który znalazł chłopca i Prof. Janusz Skalski, lekarz. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy.

12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

13. Intencje, rocznice śmierci, ogłoszenia i program rekolekcji są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?