Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Luty 01 2015 05:04:28
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA IV Niedziela zwykła 01. 02. 2015.

1. Przeżywamy IV niedzielę zwykłą. We wtorek zakończyliśmy wizytę kolędową, mamy nadzieję, że odwiedziliśmy wszystkie domy, do których nas zapraszano. Na pewno nikogo nie chcieliśmy ominąć. Za serdeczne przyjęcie nas, wspólną modlitwę, rozmowy, ofiary na kościół i kolędę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca lutego zapraszamy po Mszy św. wieczorowej na wspólne kolędowanie z zespołem Emmanuel. W związku z tym zmiana Tajemnic Żywego Różańca będzie 15 min. przed modlitwą różańcową o godz. 16.15. Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30.

3. Jutro 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej tradycji zwane Matką Bożą Gromniczną. Kościół przeżywa je jako Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu odprawiane będą, o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Do kościoła przychodzimy ze świecami. Podobnie jak w ubiegłych latach, ofiary składane w ten dzień na tacę są przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

4. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii 02.02. na Mszę św. o godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. dzieci otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.

5. W tym tygodniu obchodzimy również pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca lutego. Zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa związane z tymi dniami.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie w zakrystii na potrzeby naszej parafii: 3 bezimienne, Koło Pszczelarzy, Aniela Daniel, Maria i Czesław Mucha, Kółka Różańcowe pw.: Św. Łukasza i MB Dobrej Rady.

7. Za tydzień 08.02. w niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przeznaczoną na potrzeby naszej parafii.

8. Zapraszamy do kupienia i czytania prasy: w NIEDZIELI polecamy tekst związany ze świętem Ofiarowania Pańskiego i obchodzonym w tym dniu świętem Życia Konsekrowanego, pokazuje on codzienne życie sióstr w klasztorze klauzurowym, tekst nosi tytuł "Poza światem i w świecie," w podwarszawskich Radoniach znajduje się klasztor sióstr Dominikanek klauzurowych. Są wśród nich m. inn.: matematyczka, polonistka, socjolog, pedagog, inżynier elektronik, dyplomowana pielęgniarka. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy m. inn. płytę DVD z 4 ostatnimi odcinkami serialu o św. Teresie od Jezusa. Zapraszamy do lektury.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje Mszy św. na ten tydzień, ogłoszenia, intencje różańcowe, rocznice są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?