Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Lipiec 29 2014 20:48:11
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 27.07.14. XVII NIEDZ. ZWYKŁA

1. Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 na poświęcenie pojazdów. Prosimy o zajmowanie miejsc na placu kościelnym i okolicznych parkingach.

2. W dniu dzisiejszym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby naszej parafii. Następne puszki będą zbierane 3 i 17 sierpnia.

3. Jutro po Mszy św. o godz. 18.00 w kaplicy MB spotkanie dla osób, które zapisały się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy po odbiór pakietów pielgrzymkowych

4. W tym tygodniu będziemy obchodzili I Piątek, Sobotę i Niedzielę miesiąca sierpnia. Zapraszamy do spowiedzi w ciągu tygodnia, a w piątek będziemy spowiadali od godz. 17.30.

5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii: 1 bezimienna, Aleksander Śnieżek, Zofia i Bolesław Wójtowicz, Cecylia i Józef Wójcik.

6. Niestety warunki pogodowe sprawiły, że niewiele udało się zrobić przy ogrodzeniu i na dachu kościoła. W następnym tygodniu mamy nadzieję kontynuować nasze prace przy renowacji ogrodzenia i dachu kościoła. W tym tygodniu wstawiliśmy nowe drzwi wejściowe na plebanię i do mieszkań sióstr. Myślimy o wymianie drzwi metalowo - szklanych przy kancelarii na aluminiowe lekkie i ciepłe. Robimy porządki w naszej stolarni, miejsce to stało się wielkim magazynem rzeczy niepotrzebnych, korzystając z maszyn tam zgromadzonych nikt tego po sobie przez lata niestety nie sprzątał. Chcemy również w tym tygodniu uszczelnić i zaimpregnować schody nad wejściem do kancelarii parafialnej.

7. Matka generalna Sióstr Opatrzności Bożej zdecydowała o zmianach sióstr w naszej parafii, które odchodzą na nowe placówki jako przełożone wspólnot. Odchodzi S. Władysława i S. Imelda w ich miejsce przychodzą S. Adria Głaz jako katechetka, która wraca do Kraśnika po 19 latach, na miejsce zakrystianki przychodzi S. Hanna Mironowicz. Dziękujemy siostrom odchodzącym za wspaniałą i gorliwą pracę, natomiast siostrom, które przychodzą życzymy, aby w naszej wspólnocie parafialnej czuły sie tak dobrze jak ich poprzedniczki, by nasza współpraca mogła układać się dalej dobrze i owocnie dla wszystkich.

8. Zapraszamy do czytania prasy: w Niedzieli polecamy wywiad z Jaśkiem Melą pt."Musimy przestać być kalekami," o walce z przeciwnościami losu, z własnym kalectwem, o Bogu, który w chorobie jest wsparciem, o wyprawie na biegun i o znaczeniu ludzkiej miłości. W Gościu Niedzielnym zachęcamy do przeczytania rozmowy z ks. Leo Maasburgiem , członkiem zespołu przygotowującego proces beatyfikacyjny Matki Teresy z Kalkuty pt.: "Czyściec jest już pusty," o dobru, czystym sari i uczeniu się bez słów. Zapraszamy do lektury.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, rocznice śmierci i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń. OGŁOSZENIA 27.07.14. XVII NIEDZ. ZWYKŁA

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?