Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Marzec 30 2015 18:12:28
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 29.03.15 NIEDZ. PALMOWA

1. Przeżywamy II Niedzielę Męki Pańskiej jest to Niedziela Palmowa. W dniu dzisiejszym na każdej Mszy św. święcimy palmy. Zapraszamy o godz. 16.15 na zmianę Tajemnic Żywego Różańca a o 16.30 na Gorzkie Żale.

2. Zapraszamy dzisiaj ze świecami, na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Początek na placu przed kościołem w parafii MB Bolesnej o godz. 18.45.

3. Prosimy o posprzątanie kościoła z pozostałości po palmach w poniedziałek o godz. 8.30. Natomiast świąteczne sprzątanie będzie we środę po Mszy św. wieczorowej, bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o wsparcie nas w tych porządkach świątecznych. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe sprzątanie kościoła.

4. Caritas Diecezjalna, z ok. Świąt Wielkanocnych po raz 16 organizuje akcję „Chleb Dobroci” – fundusze zgromadzone z tej akcji przeznaczone są na wsparcie dla najuboższych rodzin. Chlebki są do nabycia w zakrystii. Po zakupie Chleba Dobroci przynosimy go w Wielką Sobotę do poświęcenia.

5. U Siostry w zakrystii możemy jeszcze złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

6. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy, która pomoże nam lepiej i głębiej przeżyć święta. W NIEDZIELI znajdziemy m. inn. przepisy na wielkanocne potrawy świąteczne. W GOŚCIU NIEDZIELNYM mamy, w cenie gazety, płytę DVD z filmem Mela Gibsona pt.: "Pasja."

7. Za rok na Światowe Dni Młodzieży przyjedzie grupa młodzieży z całego świata do naszej Archidiecezji, może jakaś grupa przyjechać do Kraśnika do naszej parafii, musimy zorientować się jak liczną grupę możemy gościć, potrzebny będzie dla nich nocleg i wyżywienie na kilka dni. Gdyby ktoś zechciał przyjąć jednego lub kilku młodych ludzi na nocleg do swojego domu prosimy o zgłoszenie swojego adresu w zakrystii.

8. Przypominamy, że od Wielkiego Czwartku aż do Wielkiej Soboty Mszy św. rano nie ma

Przed nami Wielki Tydzień:

- Wielki Czwartek, Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się o godz. 18.00. Będzie to Msza św. koncelebrowana przez wszystkich kapłanów pracujących w naszej Parafii. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy w dolnym kościele.

- Wielki Piątek, Początek Liturgii Wielkiego Piątku o godz. 17.00 Droga Krzyżowa o 18.00 Nabożeństwo Słowa i adoracja Krzyża. W ten dzień obowiązuje post ścisły.

Zachęcamy do adoracji Grobu Pańskiego w Piątek po Nabożeństwie i w Sobotę przez cały dzień. Kościół w te dni będzie otwarty dopóki będą się w nim modlić ludzie

- Wielka Sobota, poświęcenie pokarmów w kościele od godz. 10.00 do 16.00, co godzinę. W Wyżniance o godz. 10.00 a w Wyżnicy o 10.15. Zapraszamy na poświęcenie pokarmów całymi rodzinami wraz z dziećmi, będzie czas na adorację Grobu Pańskiego i cichą osobistą modlitwę.

Ci, którzy nie odbyli jeszcze spowiedzi przed świętami, w tym tygodniu, mogą skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania, spowiadamy przez cały tydzień szczególnie w czasie Liturgii rannych i wieczornych. Natomiast w Wielki Czwartek i Piątek zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.00, w Sobotę spowiadamy przez cały dzień od godz. 10.00 do 16.00.

W Wielką Niedzielę i Poniedziałek nie będzie spowiedzi.!!!

Liturgia Wigilii Paschalnej, w Wielką Sobotę, rozpocznie się po zapadnięciu zmroku o godz. 20.00. !!! Prosimy, aby przynieść ze sobą świece.

- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, o 6.00 procesja Rezurekcyjna i Msza św. w intencji Parafian i gości. Mszy św. o godz. 7.00 w tym dniu nie będzie. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.

9. Wszelkie sprawy kancelaryjne związane z Chrztami, Ślubami i inne prosimy, aby załatwić w kancelarii do Środy w godz. 9.00-10.00 i 17- 18.00. Konferencja dla Rodziców i Chrzestnych, którzy będą chcieli ochrzcić dziecko w Święta będzie w Wielki Czwartek o godz. 16.30.

10. Intencje, ogłoszenia, rocznice śmierci są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?