Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Lipiec 25 2016 22:03:12
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 03.07.16. XIV N. ZWYKŁA

1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest to zarazem I niedziela miesiąca lipca. Zapraszamy na zmianę Tajemnic Żywego Różańca na 16.15 a o godz. 16.30 na Różaniec.

2. Witamy w naszej parafii nowego wikariusza ks. Andrzeja Kołodziejskiego, który przychodzi w miejsce ks. Michała Strudzińskiego. Życzymy Ks. Andrzejowi, aby doświadczenie zdobyte w pracy kapłańskiej w poprzednich parafiach przyniosło nam wszystkim i naszej parafii dobre i błogosławione owoce przez posługę księdza wśród nas. Oficjalne powitanie ks. Andrzeja będzie dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00.

3. Zachęcamy do zapisywania się na wyjazd na Arenę Lublin. Będą to diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży. Wraz z młodzieżą, która do nas przyjeżdża z zagranicy będziemy mogli doświadczyć piękna, siły i wspólnoty Kościoła. W programie jest uroczysta Msza św., wspólna modlitwa, śpiew, młodzież przygotowała przedstawienie pt. "Abraham" - wiara, nadzieja i miłość. Ks. Abp zaprasza wszystkich dla umocnienia i odnowienia swojej wiary. Na stadionie będą przedstawiciele wszystkich parafii i środowisk duszpasterskich działających w naszej diecezji. Wyjazd 23 lipca o godz. 8.30. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nasza parafia ma przydzielonych 120 wejściówek. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

4. W zakrystii, również, można już zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, lub na fundusz „Idę z Tobą,” zapisy w parafii trwają do 20.07.

5. Bóg zapłać za ofiary składane w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła: 1 bezimienna, Barbara Mucha i Stanisława Grzegocka.

6. Za tydzień będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby naszej parafii.

7. Zapraszamy do lektury prasy: w NIEDZIELI polecamy, aby wraz z Niedzielą Młodych poszukać odpowiedzi na pytanie "Dlaczego warto?" wziąć udział w lipcowym wydarzeniu Światowych Dni Młodzieży. Znajdziemy świadectwa młodych ludzi, którzy uczestniczyli w poprzednich spotkaniach z Ojcem Świętym. W GOŚCIU NIEDZIELNYM, zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z Abpem Celestino Migliore, byłym nuncjuszem w Polsce a obecnie w Moskwie. Wywiad nosi tytuł: "Papież nas zaskoczy", nuncjusz opowiada o przygotowaniach do ŚDM oraz o swojej pracy w Polsce. Zachęcamy do lektury.

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, na dzisiejszą niedzielę. Ogłoszenia, rocznice, intencje mszalne i różańcowe są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?