Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Luty 08 2016 21:55:50
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 07.02.16 - V NIEDZ. ZWYKŁA 

  1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą w ciągu roku. 
  2. W dniu dzisiejszym obchodzimy rocznicę nawiedzenia naszej Parafii przez Figurę MB Fatimskiej. Uroczysta Msza św. zbiorowa z tej okazji będzie odprawiona o godz. 17.00. Przed Mszą św. o godz. 16.00 zapraszamy na Różaniec i śpiew Litanii Loretańskiej. Intencje na Mszę św. i Różaniec można składać w zakrystii. Na te uroczystości tradycyjnie przychodzimy z lampionami. Kto będzie jeszcze wieczorem na Mszy św. może drugi raz przystąpić do Komunii św.
  3. Na zmianę Tajemnic Żywego Różańca zapraszamy dzisiaj 15 min. przed modlitwą różańcową na godz. 15.45.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. We Środę Popielcową, zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. Przypominamy, że w ten dzień obowiązuje nas post ścisły ilościowy i jakościowy. Wielki Post zaprasza nas do refleksji nad jakością naszego życia. Przez post, modlitwę i jałmużnę, podjęte szczerym sercem, stajemy się duchowo mocniejsi, przez głębszą więź z Bogiem i bardziej życzliwi wobec siebie nawzajem. Zachęcamy do refleksji i postanowień wielkopostnych. Pomogą nam w tym Nabożeństwa sprawowane w tym czasie, na które bardzo serdecznie zapraszamy: Gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.30, Droga Krzyżowa dla dzieci we czwartki o godz. 17.00, a dla dorosłych i młodzieży w piątki o godz. 17.00.
  5. 11.02. w czwartek we wspomnienie MB z Lourdes obchodzony jest w Kościele Światowy Dzień Chorego zapraszamy, chorych i starszych, na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Od godz. 17.30 będzie również okazja do spowiedzi dla tych, którzy zechcą przystąpić do Sakramentu Namaszczenia.
  6. Dziękujemy za ofiary, które zostały złożone w ostatnim czasie w zakrystii:  1 bezimienna, Wanda i Adam Węzkowie, KR pw. NSPJ. W dniu dzisiejszym zbieramy dobrowolną ofiarę do puszek przeznaczoną na  dalsze prace, które chcemy podjąć w naszym kościele. Następne ofiary do puszek będą zbierane 21.02.
  7. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy: w NIEDZIELI znajdziemy tekst o spektakularnym nawróceniu członka loży masońskiej, francuskiego lekarza podczas pobytu w sanktuarium w Lourdes  pt. "Miejsce uzdrowień" i relację z otwarcia Bramy Miłosierdzia w Kraśniku. W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy poradnik dla ojców "Poczytaj mi, tato" i artykuł "Przerwać milczenie"- o następstwach stosowania antykoncepcji hormonalnej.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, intencje, rocznice śmierci, intencje różańcowe, ogłoszenia na ten tydzień są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?