Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Kwiecień 27 2015 17:27:39
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA IV NIEDZ. WLKANOCY 26.04.15.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną, zwaną niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w kościele tydzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

2. W dniu dzisiejszym o godz. 19.30 w CKiP odbędzie się koncert zespołu HEAVEN UP i uczestników pierwszych kraśnickich warsztatów Gospel, wstęp jest wolny serdecznie zapraszamy.

3. 1.05. w piątek doroczna uroczystość odpustową ku czci naszego patrona Św. Józefa Robotnika. Uroczystości nasze rozpoczną się w przeddzień odpustu we czwartek 30.04. Mszą św. o godz. 18.00 na Cmentarzu Komunalnym sprawowaną w intencji naszych bliskich zmarłych, pochowanych zarówno na tym cmentarzu jak i cmentarzach okolicznych.

4. Ponieważ we czwartek o godz. 18.00 jest Msza św. na Cmentarzu w kościele Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Kto praktykuje codzienną Mszę św. a nie może być na cmentarzu, zapraszamy tego dnia na Msze świętą w godzinach rannych.

5. W dzień Odpustu odprawiamy w następujących godzinach: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 Suma Odpustowa , o 16.30 Nabożeństwo Majowe i o 17.00 ostatnia Msza Św.

6. Kazania przez cały dzień będzie głosił były nasz wikariusz ks. Maciej Staszak. Sumę odpustową odprawi Dziekan z Lubartowa Ks. Józef Huzar

7. Od pierwszego maja zapraszamy na Nabożeństwa Majowe pół godziny przed Mszą św. wieczorową.

8. W dzień odpustu komitet budowy kościoła MB Bolesnej będzie zbierał ofiary do puszki na dokończenie budowy kościoła.

9. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 I Komunia Święta. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00.

10. Bardzo prosimy osoby, które zwykle przychodzą w niedzielę na Mszę św. o godz. 10.00, aby za tydzień zostawić ławki środkowe i boczne do dyspozycji dzieci, rodziców i najbliższej rodziny. Zachęcamy do wybrania może innej godziny Mszy św.

11. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek, sobotę i niedzielę miesiąca Maja, zapraszamy do spowiedzi w czasie Mszy świętych w uroczystość odpustową.

12. W dniu dzisiejszym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przeznaczoną na potrzeby naszej Parafii, następne ofiary do puszek będą zbierane 10 i 24 maja. Natomiast ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

13. Zapraszamy chłopców w wieku od 12 lat na spotkania harcerzy, które odbywają się w salce przy parafii w soboty o godz. 11.00. Więcej informacji na plakatach w wejściach do kościoła.

14. 6 maja będzie można bezpłatnie zbadać słuch, badania odbędą się w przychodni przy ul. Sikorskiego11 od godz. 10.00. Zapisy prowadzi przychodnia

15. Zapraszamy w tym tygodniu do sprzątania kościoła we wtorek po Mszy św. wieczorowej

16. Zapraszamy do czytania prasy: w Niedzieli polecamy tekst pt.: "W szkole Józefa," tekst poświęcony Św. Józefowi, który pomoże nam głębiej przeżyć uroczystość odpustową w naszej parafii. W Gościu Niedzielnym znajdziemy zdjęcia Jana Pawła II z wycieczek górskich, których do tej pory nikt nie oglądał. W obydwu tygodnikach znajdziemy wiele tekstów poświęconych Janowi Pawłowi II w I rocznicę Kanonizacji. Zapraszamy do lektury.

17. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, ogłoszenia i rocznice śmierci przypadające w tym tygodniu są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?