Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Lipiec 24 2014 06:21:21
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia 20.07.14 XVI Niedziela zwykła

1. Przeżywamy XVI Niedzielę zwykłą w ciągu roku. W tym tygodniu 25.07. wspominamy Św. Krzysztofa patrona kierowców. Zapraszamy w następną niedzielę 27.07. po Mszy św. o godz. 17.00 na poświęcenie pojazdów i wspólną modlitwę w intencji o bezpieczną jazdę dla wszystkich kierujących i podróżujących.

2. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz Miva Polska, jest to instytucja, która dba o wyposażenie misjonarzy w niezbędne dla ich pracy samochody. W imieniu misjonarzy pracujących na misjach składamy za te ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Bóg zapłać za ofiary, które ostatnio wpłynęły na potrzeby naszej parafii i kościoła: 2 bezimienne, Henryk Pęcak, Barbara Mucha, Rafał Kowalski, Barbara i Witold Kasakowie, Janina Wałow, Natalia Madzelan. Bóg zapłać za te ofiary.

4. Ze spraw gospodarczych: Zakończyliśmy renowację schodów i poręczy przy wejściach do kościoła, mamy nadzieję, że schody staną się bardziej bezpieczne. W tym tygodniu zakończymy prace na dachu nad ołtarzem głównym, chcemy zaimpregnować cały dach na kościele i dołożymy nowe obróbki na ogniomurach w miejscach newralgicznych na przeciekanie. Kontynuujemy prace przy renowacji ogrodzenia są już robione betonowe przykrycia na nasze ogrodzenie, które chcemy dokończyć w tym roku. Ogrodzenie jest wizytówką całej naszej parafii, prosimy o uszanowanie wykonanej już pracy i zachowanie piękna odnowionego płotu. Bóg zapłać za zrozumienie i życzliwość w tej kwestii.

5. Za tydzień będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby zaplanowanych i już wykonanych prac przy kościele.

6. Zapraszamy do lektury prasy: W Niedzieli polecamy tekst pt.: "Hazard zabija," o niszczącej i demonicznej sile gier hazardowych. W Gościu Niedzielnym zachęcamy do przeczytania artykułu pt.: "Adwokat władzy," czasem bywa tak, że biografia jednego człowieka zawiera w sobie kwintesencję czasów, w których działał. Kim Jest Roman Giertych?

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, intencje, rocznice i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?