Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Kwiecień 30 2017 16:37:25
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA III NIEDZ. WLKANOCY 30.04.17

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego w Lublinie. Do puszki dzisiaj możemy złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii. Następne ofiary do puszki będą zbierane 14.05.

2. Od pierwszego maja zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, które będą odprawiane zawsze pół godziny przed Mszą św. wieczorową.

3. Jutro w poniedziałek przeżywamy doroczną uroczystość odpustową ku czci naszego patrona Św. Józefa Robotnika. W dzień Odpustu Msze św. są w następujących godzinach: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 Suma Odpustowa , o 16.30 Nabożeństwo Majowe i o 17.00 ostatnia Msza Św.

4. Przez cały dzień kazania głosi i Sumę Odpustową odprawi Ks. Dr Krzysztof Kwiatkowski Kanclerz naszej Kurii Lubelskiej.

5. We środę 03.05. w tym tygodniu święto NMP Królowej Polski. Msze św. odprawiamy o godz. 7.00, 8.30, 10.00 w intencji Ojczyzny i o godz. 17.00.

6. We czwartek 04.05. na godz. 7.30 zapraszamy maturzystów na Mszę św. w ich intencji, przed rozpoczęciem egzaminów maturalnych.

7. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 I Komunia Święta. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 08.30. Bardzo prosimy osoby, które zwykle przychodzą w niedzielę na Mszę św. o godz. 10.00, aby za tydzień zostawić ławki środkowe i boczne do dyspozycji dzieci, rodziców i najbliższej rodziny. Zachęcamy do wybrania innej godziny Mszy św.

8. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca Maja. Zapraszamy na nabożeństwa związane z tymi dniami.

9. Zapraszamy do czytania prasy: w Niedzieli polecamy tekst pt.: „Przed pierwszą spowiedzią dziecka.” W parafiach trwają przygotowania dzieci do Pierwszej Komunii Św., która jest poprzedzona spowiedzią. Jak przeżyć tę tak ważną chwilę wraz ze swoim dzieckiem? Jak się do niej przygotować? W Gościu Niedzielnym znajdziemy artykuł, wspomnienie pt.: „Fartuch jak habit,” była Bratem Albertem czasów komunizmu. Hanna Chrzanowska nie w habicie, ale w fartuchu pielęgniarskim chodziła nawet do największych krakowskich nor. Żeby pielęgnować człowieka, a w nim Boga. Zapraszamy do zakupu i lektury.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, szczególnie rodzicom dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Św. w tym roku. Intencje, ogłoszenia i rocznice śmierci są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?