Strona Główna · Sakramenty Święte · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Intencje mszalne · Szukaj Czerwiec 29 2016 03:56:40
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Biblioteka
  Poradnia rodzinna

Ważniejsze Wydarzenia
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty
  Sakramenty Święte
  Chrzest Święty
  Eucharystia
  Spowiedź
  Bierzmowanie
  Małżeństwo

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 26.06.16. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XIII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Zachęcamy do zapisywania się na wyjazd na Arenę Lublin w sobotę 23 lipca, koszt wyjazdu to 10 zł., jeśli kogoś nie stać dołoży parafia. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o zapisywanie się w zakrystii do środy 29 czerwca, ponieważ każda osoba otrzyma imienną wejściówkę na stadion a parafia karty parkingowe dla autokarów. Dlatego organizatorzy chcą wiedzieć wcześniej ile ludzi pojedzie i ile autokarów, aby dla każdej parafii przygotować wejściówki i miejsca parkingowe.

3. Ks. Abp. Stanisław Budzik skierował Ks. Michała Strudzińskiego na studia w Wydziale Nauk Humanistycznych KUL na Filologię Klasyczną. W miejsce Ks. Michała przychodzi Ks. Andrzej Kołodziejski, który przez ostatnie 10 lat pracował jako wikariusz w Katedrze w Lublinie. Zapraszamy we wtorek na godz. 18.00 na Mszę św., aby wspólnie podziękować Ks. Michałowi za 4 lata gorliwej pracy w naszej parafii. Ks. Andrzeja przywitamy w niedzielę 03 lipca o godz. 13.00.

4. We środę 29.06 Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Stolicę Apostolską jako Świętopietrze.

5. Za tydzień w niedzielę Słowo Boże wygłosi misjonarz z Ekwadoru Ks. Dariusz Jaworski. Będzie również zbierał ofiary do puszki na potrzeby misji.

6. Informujemy, że przez okres wakacji w niedzielę specjalnej Mszy św. dla dzieci i młodzieży nie będzie, natomiast ostatnia Msza św. w dzień powszedni, rano od 01 lipca będzie odprawiona o godz. 7.30. A więc zawieszamy na ten czas Mszę św. o godz. 8.00.

7. W tym tygodniu wypada I Piątek, Sobota i Niedziela miesiąca lipca. W I Piątek zapraszamy do spowiedzi od godz.17.30, bardzo prosimy, aby pomyśleć o tej spowiedzi może nieco wcześniej, ponieważ w parafii zostaje tyko trzech księży, reszta jest na urlopach.

8. Bóg zapłać za ofiary, które ostatnio wpłynęły na potrzeby naszego kościoła: 1 bezimienna i Janina Duda. W dniu dzisiejszym można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na potrzeby naszej parafii. Następne ofiary do puszek w miesiącu lipcu będą zbierane 10 i 24 lipca.

9. Starosta Kraśnicki zaprasza na Święto Owoców Miękkich i Rękodzielnictwa, które odbędzie się 03 lipca w amfiteatrze w Kraśniku. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Wniebowzięcia NMP. Podczas koncertów w amfiteatrze prowadzona będzie kwesta na rzecz poszkodowanych w czerwcowej nawałnicy.

10. Zapraszamy do zakupu i lektury prasy w Niedzieli polecamy tekst pt.: " Niedziela Boża i nasza," w Europie są kraje, w których szanuje się niedzielę, mimo że nie odwołują się one wprost do wartości chrześcijańskich. Być może niektóre społeczeństwa są na tyle dojrzałe, by rozumieć, że zamach na dzień wolny od pracy jest zamachem na rodzinę. W Gościu Niedzielnym znajdziemy, w cenie gazety, premierowy film na DVD o miłości, która nie zna granic pt. "Ufam Tobie," jest to opowieść o iskrze Bożego Miłosierdzia, która zapala ogień na całym świecie. Zapraszamy do zakupu i lektury.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, intencje, rocznice i ogłoszenia są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?