Strona Główna · Msze Św. i Nabożeństwa · Ogłoszenia parafialne · Termomodernizacja · Termomodernizacja 2 · Szukaj Maja 15 2021 00:06:50
Nawigacja
Informacja o Parafii
  Informacje Ogólne
  Historia Parafii
  Duszpasterze
  Siostry Zakonne
  Msze Św. i Nabożeństwa
  Poradnia rodzinna
  Skupienie dla narzeczonych
  Konferencje przedmałżeńskie
  Biblioteka

Ważniejsze Wydarzenia
  Światowe Dni Młodzieży 2016
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010
  2009
  2008

Patron Parafii

Grupy Parafialne
  Akcja Katolicka
  Apostolat Modl.za Kapłanów
  Diakonia Modlitwy
  Domowy Kościół
  Grupa AA i klub "Ostoja"
  Krąg Biblijny "Anna"
  Krąg Biblijny "Józef"
  Krew Chrystusa
  Legion Maryi
  Lektorzy
  Ministranci
  MDM
  Neokatechumenat
  Oaza Dzieci Bożych
  Przyjaciele Oblubieńca
  Róża Różańcowa za Dzieci
  Różaniec za Rodziców
  Skauci Europy

Muzykowanie Parafialne

Życie Duchowe
  Duch Święty
  Eucharystia
  Rodzina
  Rozeznanie Duchowe
  Słowo Boże
  Posługa Uwalniania

Sakramenty i sakramentalia
  Chrzest Święty
  Bierzmowanie
  Eucharystia
  Sakrament pokuty
  Namaszczenie chorych
  Małżeństwo
  Pogrzeb

Msza Święta

Galeria Foto

Galeria Video

Galeria Audio

Polecamy

Redakcja

Archiwum

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA 16.05.21. WNIEBOWSTĄPIENIE

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pierwsze wzmianki o tej Uroczystości datuje się na rok 370. W dniu dzisiejszym z wiarą wyznajemy, że Zmartwychwstały Pan przekracza wszelkie ograniczenia miejsca i ziemskiego czasu wynikające z przyjęcia ludzkiego ciała. Chrystus Pan wstępuje do nieba i zasiada po prawicy Ojca. Mimo, że odszedł, jest obecny, przez Ducha Świętego, we wspólnocie i Sakramentach Kościoła i przez wiarę mieszka w każdym z nas.

2. We środę 19.05. o godz. 17.00 Ks. Bp Józef Wróbel udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Tego dnia Nabożeństwo Majowe będzie o godz. 16.30 a intencja Mszy św., która została przyjęta na godz. 18.00 zostanie odprawiona o godz. 17.00 na Mszy dla Bierzmowanych. Prosimy, aby kościół we środę podczas nabożeństwa i Mszy św. pozostał do dyspozycji Bierzmowanych i ich bliskich !!!

3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do Nabożeństw Majowych od piątku dołączamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, do puszki i indywidualnie w zakrystii na potrzeby naszego kościoła, ostatnio wpłynęły następujące: 2 bezimienne, Amelia Mirzwa, Elżbieta Zakolska, KR pw.: MB Matki Zbawiciela. Na konto parafialne złożyły ofiarę 4 osoby. Bardzo Dziękujemy za ofiary.

5. W następną niedzielę będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przeznaczoną na dalsze prace przy naszym kościele.

6. Zapraszamy do lektury prasy: W NIEDZIELI polecamy temat numeru „Być bliżej Jezusa” w wielu parafiach trwa czas Pierwszej Komunii Św. to nie jest tylko jednorazowe wydarzenie, ale kolejny etap, dla dzieci, przyjaźni z Jezusem. Jak radzą sobie, w dobie pandemii, katecheci, dzieci i rodzice w organizowaniu i przygotowaniu się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. dzieci. W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy tekst poświęcony dzisiejszej Uroczystości pt.: „Góra z widokiem na wieczność” Wniebowstąpienie wydarzyło się w konkretnym miejscu i czasie na Górze Oliwnej. Widać z niej całą Jerozolimę. Uczniowie nie mieli pojęcia, że za 10 dni na wszystko spojrzą w nowy sposób i Ewangelia ruszy z siłą huraganu. Zapraszamy do zakupu i lektury.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Intencje, rocznice, ogłoszenia, są wywieszone na tablicach ogłoszeń.

Akt zawierzenia naszej parafii i miasta Kraśnik Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.

Losowa fotografia
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?